Ilgaz Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği

    • 0505 136 4069 / 0322 459 4069  
    •                                            facebook  Twitter icon.png Pinterest Logo

 

ILGAZ AKADEMİ İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ, Adana merkezli tüm Türkiye genelinde hizmet veren çözüm odaklı bir firmadır. Gerek kendi kadrosu gerek çözüm ortaklı çalıştığı tüm firmalar ile hizmettin memnuniyetine odaklı çalışmaktadır. Tecrübelerimiz fazla ama iş olarak ilkleri yaşatan yenilikçi yaklaşımlar ile  hizmet sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

ILGAZ AKADEMİ İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ, sigortalı personel çalışan tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işyeri faaliyet konularına bakılmaksızın hizmet vermektedir.

Bu hizmeti verirken kendini sürekli yenileyen ve olumlu geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrolar ile iş yapmaktadır.

Hizmet verdiği işverenlerin yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerini yerine getirmesinde çözüm odaklı hizmeti sunmak için varız.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik hizmet veren bir kurum olmaktır.

Yönetim olarak misyonumuzun ve vizyonumuzun sağlanabilmesi için çalışanlarımızla tek yürek olarak hareket etmek , müşterilerimizle ilkeli olarak hizmetlerini sunabilmek gayreti ile sürekli çalışacağız.

Saygılarımızla,

Home Hakkımızda

Sosyal Ağlar