Ilgaz Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği

    • 0505 136 4069 / 0322 459 4069  
    •                                            facebook  Twitter icon.png Pinterest Logo

 

1.PATLAYICI ORTAM NEDİR?

Yanıcı maddelerin gaz, buhar, sis ve tozlarının atmosferik şartlar altında hava ile oluşturduğu ve herhangi bir tutuşturucu kaynakla temasında tümüyle yanabilen karışımıdır.

2.PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI NEDİR?

İşyerlerinde oluşabilecek patlayıcı ortamların tehlikelerinden çalışanların sağlık ve güvenliğini korumak amacıyla hazırlanan dokümandır.

Devamını oku...

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluklarını belirtmiştir.Aynı kanun Sağlık Gözetimi (Madde 15) bölümünde, çalışanların iş yerinde maruz kalacakları sağlık ve güvenlik risklerini dikkate alarak sağlık gözetimine tabi tutulmalarını sağlatacağı ve bunun düzenli olarak

Devamını oku...

Auctor Aenean Sed tortor tincidunt a malesuada Curabitur egestas natoque consectetuer. Montes aliquet et mollis nec odio pede felis leo dui auctor. Vestibulum nunc interdum id mauris commodo ac feugiat pellentesque platea pellentesque. Quis malesuada massa aliquam Quisque massa libero Maecenas at convallis et.

Devamını oku...

Pede nibh nec ante nunc Mauris urna commodo nascetur at pellentesque. Quis eget tellus Vivamus ipsum malesuada eros ligula mauris interdum risus. Interdum mauris a lorem sagittis in tellus dui justo sit gravida. Lacus ac orci tincidunt aliquam risus Nullam ligula lobortis fames quis. Aliquam et magna et sem a dapibus diam Suspendisse dis Duis.

Devamını oku...

Tempor interdum cursus interdum pede tristique non dictum laoreet orci et. Vestibulum In orci wisi nunc Pellentesque augue Vivamus urna vel congue. Senectus semper sem neque volutpat nibh lacinia ante sit ut Lorem. Sed Vestibulum pretium urna nulla Pellentesque nunc vitae et et sed.

Devamını oku...

Sosyal Ağlar